Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Het Saturn Palace nu voor maar €405,- euro per persoon!

0
11 juni 2019
Prijs van deze deal
€405
Prijs van deze deal
€405
Toevoegen aan je verlanglijst

Adding item to wishlist requires an account

1028

Waarom Vakantie Idioten?

  • De beste vakantiedeals tegen de scherpste prijzen!
  • Eenvoudig boeken via een paar klikken
  • Dagelijks idioot goede nieuwe deals
8 dagen (7 nachten)
Periode : Juni'19 - December'19
Maastricht
Antalya
Boek nu Saturn Palace in Antalya voor maar €405,- euro per persoon!

Vakantie-idioten,

Geniet van een heerlijke vakantie in dit prachtige All Inclusive hotel. Saturn Palace is een 5-sterrenhotel met vriendelijk personeel die er alles aan doen om jou een top vakantie te bezorgen. Het hotel heeft een eigen privéstrand waar je heerlijk kunt genieten van de Turkse zee. Saturn Palace krijgt een gemiddelde beoordeling van een 8.8 op de website van Corendon.nl.

Het hotel heeft meerdere zwembaden en is een netjes verzorgt terras erbij. Je kunt er ook heerlijk eten in een van de restaurants. Wil je een keer een uitstapje maken? Bezoek dan Antalya een mooi stadje wat op 20 kilometer van het hotel ligt. Boek Saturn Palace nu al voor maar €405,- euro per persoon en beleef een echte top vakantie!

Faciliteiten: Saturn Palace

De faciliteiten in Saturn Palace zijn er te veel om op te noemen. Jong en oud zal zich zeker in dit hotel vermaken. Saturn Palace beschikt over 336 kamers (gerenoveerd in 2017) verdeeld over 2 gebouwen met maximaal 9 verdiepingen. Je treft er een ontvangsthal met 24-uursreceptie, televisiehoek en 8 liften.
Bijna de hele dag door kun je genieten van de kunsten van de koks; patisserie met koekjes en cakejes, snackbar, lobby bar, aqua bar, 3 à-la-carterestaurants (vooraf reserveren en alleen geopend in de zomerperiode) en een buffetrestaurant met binnen- en buitengedeelte.

In de prachtig aangelegde tuin liggen diverse buitenzwembaden, een Aquapark (op vastgestelde tijden) met 6 glijbanen en 2 kinderbaden (alle gesloten in de winterperiode) omgeven door een heerlijk zonneterras met gratis ligbedden, matrasjes en parasols. Op het privé strand staan ligbedden en parasols eveneens gratis voor je klaar. Je badhanddoeken kun je met je handdoekenkaart ophalen bij het zwembad (gratis).

Voor de kleintjes is er een miniclub met Nederlandstalige animatie in de zomerperiode 2019 en winterperiode 2019-2020 (4-12 jaar), minidisco, speeltuin en gameroom (tegen betaling). Aan het eind van de dag kun je heerlijk swingen op de hippe muziek in de disco. Saturn Palace biedt tegen betaling een doktersservice, een winkeltje en een kapsalon. In een aantal openbare ruimtes kun je gratis gebruikmaken van wifi.

Boek deze deal
Kaart

Foto's